28 квітня 2010 року в Національній академії в рамках проголошеного "Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства" відбувся щорічний "День електронного урядування".
"Національна академія визначила електронне урядування одним із пріоритетів розвитку освіти в галузі державного управління, - зазначив президент Національної академії Юрій Ковбасюк, відкриваючи захід. - Не випадково ми обрали назву "Впровадження електронного урядування як необхідна умова реформування державного управління", адже в процесі розвитку демократичного суспільства виконання зобов'язань держави та надання її послуг населенню має бути своєчасним та якісним. У цьому напрямі в Національній академії вже зроблено суттєві кроки. Ми запровадили нову спеціальність "Електронне урядування" для підготовки фахівців, які спроможні активно просувати в життя технології електронного урядування". ... Читать дальше »
Головними недоліками української інтелігенції постають: а) сварливість - що її прояви подибуємо як у князівських міжусобицях, розбратах гетьманів, полковників, сотників козацького війська тощо, так і у взаєминах діячив останнього часу; б) дріб'язковість, що заважає за дрібними інтрижками здебільшого "шкурного" характеру, або за інтересами дрібногруповими одностайно іти шляхом загальнонаціональних ідеалів; в) грошоробство, що заважає ідейній роботі, а також тяжіння до теплих містечок, що, посівши їх, українськи інтелігенти "страха ради юдейського", старанно замітають сліди перебування в будь-якій, навіть просвітницько-культурній організації; г) відсутність гарячої любові до свого рідного, чого не подибуємо в інших славянських націях, наприклад у чехів, поляків тощо. поклоніння Шевченко в масі інтелігенції - традиційне, не щире д) найбільша схильність "псуватися" за наявності влади над іншими".